Prodej ojetých automobilů

Tipcars.cz autobazar

Tipcars.cz není klasickým autobazarem, jak si možná můžete myslet. Jde spíš o takového internetového prostředníka. Každý, kdo prodává jakékoli vozidlo, může na stránkách inzerovat. Tipcars.cz nemá žádné pobočky ani nevykupuje auta. Pokud i vy máte zájem na stránkách inzerovat nebo naopak odkoupit nějaké z nabízených vozidel, dobře se informujte o pravidlech a podmínkách.

Vozidla je možné vyhledávat s pomocí jednoduchého vyhledávače, který zajisté znáte z mnoha podobných stránek, a nemusí jít zrovna o ty bazarové.

Je třeba zadat jednotlivé parametry rozhodující pro výběr – například maximální cenu, kterou jste ochotni investovat, stáří vozidlo, jeho stav, počet najetých kilometrů a samozřejmě o jaký model a značku vozu se jedná. Procházet ale můžete i ty nejnovější nabídky – to se vyplatí zejména těm, kdo nehledají konkrétní značku ani model auta. A máte-li zájem a chuť můžete se podívat i na nejhledanější vozidla na Tipcars.cz.

Ptáte se, jak je to na Tipcars.cz s inzercí? Princip je poměrně jednoduchý. V první řadě byste se měli registrovat a následně zadat inzerát. Nutno podotknout, že aby byl právě o váš inzerát zájem, je vhodné, abyste poskytli případným zájemcům co nejvíc informací a pochopitelně i fotografie prodávaného auta. Fotografie by měly být aktuální. Na Tipcars.cz inzerují nejen soukromé osoby, ale i bazary, ve kterých si následně můžete vozidlo prohlédnout nebo si jej rovnou přijet zakoupit. Inzerce je zpoplatněna a cena závisí na tom, kolik aut budete inzerovat. Cena za jeden inzerát se pohybuje okolo 500,- Kč.

Mimo jiné můžete nahlédnout do recenzí, které pocházejí od různých uživatelů, případně se zapojit do diskuzního fóra, kde vám zajisté budou poskytnuty rady ohledně výběru správného vozu.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Inzerce ojetých aut a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.