Prodej ojetých automobilů

Dovoz aut z USA

Už dávno není pravidlem, že vozidla v USA jsou vyráběna bez ohledu na svou spotřebu. Každý v dnešní době hledí na peníze a velmi dobře si to uvědomují i výrobci aut. Chcete-li si pořídit opravdu luxusní auto, tak jen v zahraničí, říká se. A je to pravda. Jednak je levnější a navíc se můžete spokojit jen s tou nejlepší výbavou interiéru.

V první řadě nutno podotknout, že dovoz amerického vozidla není nijak jednoduchá záležitost. Pokud se rozhodnete pro dovoz auta na vlastní pěst, zajisté máte pěknou řádku odvahy a nervů. Proces je to náročný a to nejen časově. Ideálním způsobem je, když se obrátíte na některou společnost, jež se dlouhodobě zabývá dovozem aut z USA.

Vyhnete se tak opravdu velkým problémům a to nejen co se týče dovozu, ale zejména úpravy vozidla. Vozidla pocházející z USA totiž nesplňují evropské normy, na jejichž základě můžete vozidlo v České republice přihlásit, získat pojištění a pohybovat se na našich silničních komunikacích. Velká většina dovožených vozidel musí v první řadě projít odbornou prohlídkou, následně pak složitými úpravami na základě stanovených norem. Výjimkou jsou taková vozidla, jež v době svého vyrobení splňovala dané podmínky.

Ona ani samotná doprava vozidla není nijak nenáročná. Vozidlo je nutné převážet kontejnerem – takový dovoz tvoří největší finanční položku kromě samotné kupní ceny vozu. Zatímco byste si sami museli zajistit dovoz, společnost specializující se na dovoz to udělá za vás. V České republice navíc existuje několik takových firem, jež mají k dispozici vybrané a obvykle i ty nejlepší vozidla z USA “skladem” a tak jsou novému majiteli okamžitě k dispozici. Vozidla jsou již opravená a tím pádem i připravena k okamžitému prodeji. Vyberete-li si vhodného a hlavně dobrého a spolehlivého dodavatele aut, rozhodně se nemusíte obávat, že byste snad vozidlo pořídili dráž, než kdybyste si jej zakoupili v jakékoli originální prodejně vozidel v České republice.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levná auta z dovozu a označen , , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.