Prodej ojetých automobilů

Autobenex nahradní díly

Společnost Autobenex figuruje na trhu již několik let a není se tak čemu divit, že si za dobu svého působení nejen v České republice, ale i v zahraničí, získala celou řadu příznivců a pěknou řádku pravidelných zákazníků.

Autobenex se zaměřuje především na náhradní díly a to nejen na osobní automobily, ale i na lehké užitkové vozy. Poboček najdete v České republice hned několik a jak již bylo řečeno, Autobenex má u nás opravdu velké zastoupení. Nutno podotknout, že společnost nemá k dispozici e-shop, takže můžete nakupovat pouze v prodejnách – najdete téměř v každém větším městě.

Autobenex ale není ryze česká společnost. Je propojena se společností Stahlgruber pocházející z Německa a i díky tomu je společnost schopna otevírat nové a nové pobočky nejen u nás, ale i na Slovensku. I když u našich sousedů takové zastoupení nemá, stále se rozvíjí.

Ať už potřebujete jakýkoli náhradní díl – od komponentů do motoru až po karosářské výrobky, rozhodně si vyberete. Pro všechny věrné zákazníky je připraven věrnostní program, do kterého se může zapojit opravdu každý. Princip je jednoduchý. Za každý nákup získáváte body, které pak můžete měnit za hodnotné dárky. V nabídce dárků je například přenosná chladnička nebo pracovní montérky či kombinézy. Cenu je vždy možné vyměnit jen za určitý počet nasbíraných bodů.

Potřebujete nakoupit diagnostické přístroje nebo jinou příliš drahou techniku pro vaši rozvíjející se společnost? Autobenex vám za pomocí svých partnerů poskytne úvěr nebo nákup na splátky. Společnost Autobenex pravidelně pořádá školení nejen pro své zaměstnance, ale i pro širokou veřejnost pracující v oboru.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodejci náhradních dílů a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.