Limitované edice Triumph Rocket 3 R Black a Rocket 3 GT Triple Black z roku 2021 dostávají celočerné schéma lakování spolu se speciálními eloxovanými částmi v černé barvě, které nabízejí nenápadný vzhled.

Společnost Triumph Motorcycles představila pro svět motocykly 2021 Rocket 3 R Black a Rocket 3 GT Triple Triple Black. Britský výrobce jízdních kol bude vyrábět modely z limitované edice pouze na 1 000 kusech každého z nich po celém světě. A každé kolo bude mít své vlastní jedinečné číslo VIN a certifikát pravosti. The Triumph Rocket 3 limitovaných edicích přidat dávku zatemněné prvky pro ostřejší. Rocket 3 R Black získává matný a lesklý nátěr společně s černými odznaky palivové nádrže a novou černou značkou. Model dostane v sestavě mírně agresivní pozici. Alternativně získá Rocket 3 GT Triple Black schéma tříbarevného černého laku při zachování pohodlnější jízdní polohy.

Obě verze dostávají nové zatemněné komponenty včetně krytu motoru, výfukového potrubí, tepelných štítů a koncovek. Téma černé barvy se vztahuje i na úchyty blatníků, rámečky světlometů, obložení mřížky, kryty chladiče a odznaky. Rocket 3 R Black Edition a Rocket 3 GT Triple Black Edition jsou standardně vybaveny předním blatníkem z uhlíkových vláken.

K dotvoření vzhledu je spousta černých eloxovaných komponent, včetně spouštěčů vidlic, třmenů, stoupaček a svorek řídítek, stupaček a věšáků, brzdových a převodových pedálů. Mezi další černé eloxované bity patří kování zadního rámu, kolébka RSU, kryt otočného ramene, boční stojan, páky brzdy a spojky a zrcátka na tyči s obrobenými detaily.

Mechanicky Triumph Rocket 3 neobdrží žádné změny. Kolo nadále dostává tříválcový motor o objemu 2500 ccm, který je největším výrobním motocyklovým motorem na světě. Jednotka vyvíjí 165 k při 6000 ot / min a maximální točivý moment 221 Nm při 4000 ot / min. Rocket 3 dokáže zrychlit z 0 na 100 km / h za pouhých 2,73 sekundy. Ceny za Rocket 3 R Black Edition a Rocket 3 GT Triple Black Edition nebyly zveřejněny.