Nabídky vozidel v tuzemsku nejsou nic pro vás? Stále více lidí vyhlíží auta v cizině. Prohlížení zahraničních inzerátů je často stejně tak jednoduché, jako prohlížení těch českých. Ovšem samotný nákup je podstatně složitější než nákup vozu v Čechách. Nejde jen o to vůz koupit tak, abyste nenaletěli, ale také o to vůz sem dovézt. Jelikož se tato problematika řeší často a mnoho lidí je v případě zájmu o zahraniční vozy bezradných, vznikla služba od Car4wish.cz, která každému zajistí snadný individuální dovoz vozidel z eu.

Vůz ze zahraničí můžete mít také

Získání vozu ze zahraničí je díky specializované společnosti dostupné pro každého. Stačí udělat jediné, společnost kontaktovat a poslat jí odkaz na inzerci, kde jste si vůz vyhlédli. Na specialistech je vše ostatní, s prodávajícím se spojí, vůz prohlédnou a pokud to půjde, zajistí slevu. Postarají se také o placení, za váš vůz můžete zaplatit hotově, převodem nebo vám společnost zajistí výhodné financování. Jestliže máte vůz, který už nepotřebujete, společnost ho od vás dokonce odkoupí. Pořízený vůz ze zahraničí společnost nechá dovézt do Čech a to buď odtahem nebo zajištěním převozních RZ. Vůz nestačí jen do tuzemska dovézt, proto se společnost postará i o vyřízení dovozové technické prohlídky, emisí, TP a finálního přihlášení.

Individuální dovoz vozidla tu není jen pro ty, kterým se podařilo najít v inzerci vysněný vůz. Pokud se v zahraničních nabídkách příliš neorientujete, ale nechcete se vzdát naděje, že bude mít svůj vysněný vůz, stačí společnost oslovit a sdělit jí, o jaký vůz máte zájem. Následně se postará o nalezení vhodného vozu a udělá vše, abyste si ho mohli snadno pořídit. Zahraniční vozy jsou dostupnější než kdykoliv dříve, proč se omezovat na nabídku v Čechách, když se vám nabízí vozy z celé EU.