Osobní zkušenosti s autoservisy nebývají jen pozitivní, ale i negativní. Někteří lidé z nich mají doslova husí kůži, protože mají jejich návštěvy spojené s nepříjemným jednáním, vysokými cenami a dlouhými čekacími dobami. Všechny autoservisy nejsou takové. Existují i takové autoservisy, které si svých klientů váží, přistupují k nim profesionálně a dělají vše proto, aby ze servisu odcházeli spokojení. Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří mají s autoservisy spíše horší zkušenosti a chtěli byste takový, na který se můžete kdykoliv obrátit, ideální volbou je autoservis Hlučín.

Využijte kompletní služby autoservisu za výhodné ceny

V autoservisu na opravy dlouho čekat nebudete, zajišťují totiž rychloservis a celou řadu služeb dělají na počkání, jako třeba drobné opravy, plnění klimatizací a geometrii náprav. Geometrie náprav je zde dělána opravdu kvalitně, využívají k ní 3D laserovou geometrii Hofmann Megaline Ssence 600.

Jak je to vlastně s cenami? Pokud jste byli vždy ve stresu, že zaplatíte mnoho peněz, zde je přístup zcela jiný, na základě telefonátu nebo krátké návštěvy vám servis zajistí podrobný rozpočet pro opravu, takže předem budete vědět, kolik zaplatíte. Samozřejmostí je výměna oleje a to i v automatických převodovkách. Co se týče problémů s motory, ty zde řeší velmi snadno, použijí nejprve kvalitní diagnostiku, aby zjistili závady. U motorů však dělají nejen diagnostiku, ale i opravy, které zahrnují výměny oleje, rozvodů a vodních čerpadel, výměnu hlav motorů, spojek a další. Můžete si zde nechat opravit karoserii a také zde mění čelní skla – to se týká jak osobních, tak i užitkových a nákladních vozidel. Dělají zde také montáže zámků řazení a tažných zařízení. Udělají vám také plnění klimatizací a montáže výfuků. Váš vůz rovněž připraví na STK a ME. Více informací naleznete přímo na webu servisu Pneuok.cz/autoservis-hlucin/. Servis můžete navštívit na adrese PNEU OK – shop s.r.o. Markvartovická 1416/2 748 01 Hlučín.