Pronájem vozů je v současné době velmi oblíbení, lidé si je pronajímají na obchodní schůzky, na dovolené, ale i jen tak pro radost. Pronájem se pochopitelně netýká jen vozů na fosilní paliva, v současné době je stále větší zájem o elektrovozy. Mají mnohem lepší jízdní vlastnosti, jsou tiché, temperamentní a energické. Jejich pronájem je velmi výhodný a můžete díky němu okusit, jaké je to řídit vozy budoucnosti.

Zarezervujte si vůz Tesla třeba ještě dnes

Největší zájem je pochopitelně o vozy Tesla, protože jde o nejznámější značku elektrovozů. Její vozy jsou velmi luxusní a jejich vzhled není jediným benefitem. Jakmile do vozu nasednete a rozjedete se, okamžitě poznáte, proč je o tyto vozy takový zájem. Pronájem těchto vozů vám zajistí pujcovna tesla. Žádnou takovou neznáte? Najdete ji na webu Pujcovna-tesla.cz. K dispozici vám jsou zde modely Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Který z nich se vám líbí nejvíce? Zatímco pořízení je velmi drahé, pronájem můžete mít už od 2200 Kč na den.

Konečně máte příležitost si tyto vozy vyzkoušet. Abyste si mohli vozy pronajmout, podmínkou je minimální věk 21 let a také, abyste měli alespoň rok řidičské oprávnění. Tyto vozy mají zaplacenou silniční daň, dálniční známku, povinné ručení i asistenční službu. Přímo na webu si je můžete zarezervovat na potřebný termín a naplno si užívat jejich výhody. Elektrovozy jsou budoucností, ale jejich vysoké ceny je pro mnoho odrazujícím faktorem. Díky výhodnému pronájmu jsou vám k dispozici kdykoliv. Můžete si pronajmout váš oblíbený model Tesly nebo si například pokaždé půjčit jiný, to už je jen na vás. Zajisté si tyto vozy rychle zamilujete a třeba ve vás probudí touhu si v budoucnu některý z vozů pořídit. Inspirujte se na webu a kdykoliv si zajistěte pronájem vozů Tesla.