Pokud patříte mezi majitele firmy, určitě se občas neobejdete bez tištěných materiálů. Kvalitní online tisk nabízí ABC Tiskárna. Svým zákazníkům připraví bezkonkurenční cenovou nabídku. Ke každé zakázce přistupuje individuálně a zpracovává ji za velmi krátkou dobu, stejné je to i s expedicí. Vybrat si můžete různé přepravce. Tiskoviny zpracovává pomocí digitálního, ofsetového nebo velkoformátového tisku. Vzhledem k tomu, že na trhu působí již velmi dlouhou dobu, získala celou řadu cenných zkušeností. Díky nim si tato rodinná firma kompletně vybavila tiskárnu, v níž ke své práci využívá moderní tiskařské technologie a grafické studio s nejnovějšími grafickými programy. Veškeré práce probíhají ve vlastních prostorách. Objednat si zde můžete firemní katalogy, etikety, vizitky, reklamní předměty a řadu dalších potřebných materiálů.

Firemní katalogy

Firemní katalogy či brožury tvoří dokonale účinnou a finančně dostupnou reklamu. Díky nim můžete představit ucelenou nabídku svých produktů či služeb každému potenciálnímu zákazníkovi. Katalogy lepené s vazbou jsou vhodnou volbou pro větší množství stran, v rozmezí 20-48 stránek. V nabídce společnosti naleznete standardní rozměry, lze však zajistit také požadavky speciální. Tisk katalogů a brožur zajišťují ofsetové nebo digitální stroje. Obě možnosti tisku nabízejí dokonalý výsledek. Volbu určuje náklad.

Etikety v návinu

Samolepící etikety na roli si můžete nechat vyrobit z různých materiálů a to dle konkrétních požadavků a účelů, k nimž jsou určené. Mezi nejčastější patří papír, ale objednat si lze i etikety polyethylenové, polypropylenové či transparentní. Mohou být tištěné v černobílém nebo barevném provedení – tady maximálně 8 barev. Pro tvar a velikost se používá hotová raznice nebo se může vyhotovit raznice nová.