I naprostý laik jistě někdy slyšel pojem multicara. Toto multifunkční vozidlo pomáhá s těžšími pracemi a úklidem exteriérů již desítky let. Ačkoli je tento nákladní automobil malých rozměrů, jeho možnosti jsou opravdu velké, zejména díky tomu, že je nosičem mnoha druhů nástaveb. Tyto nástavby mají všestranná využití v mnoha odvětvích. Na webu unikont.cz zjistíte, že ke třem základním typů vozů multicar, můžete využít kolem stovky nástaveb; to znamená ulehčení stovky náročných pracovních úkonů.

Německá kvalita pomáhá i v těžko přístupných místech

Ačkoli se zdá, že je velikost vozů multicar jejich nevýhodou, opak je pravdou. Správci a majitelé lesů a jiných těžko přístupných míst oceňují jeho malou velikost. Často je nemožné se dostat do obtížně přístupných míst těžkou technikou. Vůz multicara se dostane snadno tam, kde jiné vozy selhávají. V podobném duchu se nese jeho využitelnost při úklidu dvora. Díky nástavbám je vše přehledně přerovnané nebo odklizené během rekordně krátkého času.

Na webu unikont.cz můžete pořídit jednu ze tří základních variant:

  • Multicar M27 Compact: vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb
  • Multicar M31: kompaktní nosiče nástaveb a transportéry
  • Multicar M29: úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry

Kromě samotných nepostradatelných pomocníků v podobě vozů multicar, můžete si na webu unikont.cz zajistit odběr nástaveb specifických pro váš obor.

Vnitřní úklidová technika

Společnost Unikont Group s.r.o. má ve své nabídce také stroje pro usnadnění vnitřního úklidu. Velkou výhodou je možnost pouze pronájmu úklidové techniky, což využívají především start-upy a pořadatelé nepravidelných akcí a setkání. Čistící stroje Scrubmaster pocházejí od stejného německého výrobce jako multicary, což je zárukou vysoké kvality.