Většina lidí se snaží alespoň jednou za rok vyrazit na dovolenou. Je to odměna za celoroční dřinu, když si můžeme vzít v práci dovolenou a užít si s celou rodinou relax u moře. Každý si představuje ideální dovolenou jinak, pro někoho je to v tropickém ráji na opačném konci planety, jiní se spokojí s tuzemskem. Ne každý má peníze na to, aby si dopřál předraženou dovolenou, to však neznamená, že byste si nemohli užít krásnou dovolenou i levně.

Nejlepší dovolená za nejlepší cenu

Chorvatsko nabízí jednu z cenově nejdostupnějších rekreací. Je to krásná země, která velmi blízko autem, není zde draho a můžete si zde užít skvělou dovolenou aniž by vás to stálo majlant. Chorvatsko je proto tolik oblíbené, není třeba vydávat se zbytečně daleko, když v si v Chorvatsku užijete stejně kvalitní rekreaci jako ve vzdálených lokalitách.

Ubytování bez provize CK

Pokud se pro dovolenou v této zemi rozhodnete, je třeba vyřešit ubytování Chorvatsko. Ne každému se chce obracet na cestovní kanceláře, kde platíte vysoké provize. Žádné provize platit nemusíte, stačí, když se obrátíte na největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku – Ubytovanivchorvatsku.cz. Najdete zde ubytování v soukromých apartmánech po celém Chorvatsku a vždy s přímým kontaktem na majitele.

Na webu si můžete vybírat ubytování v přehledném menu podle lokality, ale využít můžete i filtr, kde vyberete region, období vaší dovolené a počet osob v apartmá. Následně se vám zobrazí všechny dostupné apartmány chorvatsko v dané lokalitě. U každého apartmánu máte uvedenou cenu, vzdálenost od moře i vzdálenost od centra. Když si apartmány rozkliknete, najdete u nich všechny potřebné informace, včetně velkého množství fotografií, které pro vás mohou být jedním z hlavních aspektů, podle kterých si apartmán vyberete. Inspirujte se nabídkou webu a zajisté vyberete takovou lokalitu a apartmán, kde si užijete dovolenou svých snů.