Potřebujete dovézt zboží ke klientovi? Nemáte jak dovézt potřebný materiál do firmy? Čeká vás školení a nevíte, jak všechny zaměstnance přepravit do jiného města? Pokud potřebujete dodávku nebo mikrobus, zajisté jste uvažovali nad zakoupením. Jedná se však o velmi velký výdaj. Znamenalo by to pro vás vysokou investici a také mnoho starostí navíc, které s provozováním vozu souvisí. Pokud potřebujete dodávku nebo mikrobus jen občas, mnohem lepší volbou je najít si výhodný pronájem.

Dodávky už od 390 korun na den

Ideální možností je půjčovna dodávek, která má široký vozový park a také nejlepší ceny. Žádnou neznáte? Můžete ji najít na webu Dodavky-express.cz. Cena za pronájem začíná již na 390 korunách za den. Nejste nijak omezeni počtem ujetých kilometrů a všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Výběr z mnoha vozů vám usnadní konfigurátor, kde si navolíte své požadavky. Dodávku si můžete půjčit dlouhodobě i na jeden jediný den. Pronájem se nabízí soukromým osobám i firmám. Skvělé je, že k řízení dodávky si bohatě vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B.

Náš tip: Půjčené auto si před jízdou zkontrolujte, ať v něm nechybí například lékárnička a další doplňky dle vyhláškou stanovené povinné výbavy vozidla.

Při dlouhodobém pronájmu můžete počítat se slevou, takže se vám pronájem obzvláště vyplatí. Samozřejmostí je asistenční služba, dálniční známka a zaplacené povinné ručení.

Budete se divit, jak je snadné si půjčit dodávku. Pokud podnikáte, půjčovna může být vaším pravidelným partnerem, který vám zajistí potřebný vůz, kdykoliv ho budete potřebovat. Čeká vás stěhování? Nepotřebujete obvolávat známé, jednoduše si půjčíte dostatečně velký vůz a můžete v klidu přestěhovat všechny potřebné věci. Vozidla jsou vždy čistá, plně připravená a bez jakýchkoliv reklamních polepů. Zarezervujte si potřebné vozidlo třeba ještě dnes. Více informací naleznete přímo na webu půjčovny.