Letní chvilky plné pohody jsou prostě nezapomenutelné, každý během nich načerpá spoustu energie do pracovního procesu. Než se však pohodlně usadíme v letadle, často na nás čekají formality, které je třeba co nejdříve vyřídit.

Letenky, výměna valut v bance, ale také zajištění parkování pro naše vozidlo po celou dobu dovolené. Řešení přitom může být jednoduché, zanechat auto přímo na letišti, kde se o něj postarají vyškolení profesionálové. Je to nejsnazší cesta ze všech, nebudete muset jet nikam MHD, ale rovnou se plynule přesunete s kufry směrem k letadlu a počkáte si na odbavení.

Rezervaci můžete vyřešit večer před odletem

Samozřejmě, klasik praví, že je třeba mít všechny důležité věci vyřízené včas. Zde ale platí, že není důvod někam spěchat. Rezervaci parkovacího místa si lze vytvořit i těsně před odletem, pokud víte, že je ještě dostatek volných míst. Parkování na pražském letišti se dá pohodlně vyřešit online formou, bez telefonátů nebo dokonce osobních schůzek. Žádné čekání, tohle je totiž administrativně velmi nenáročný úkon.

Rezervaci dokončíte už za malý okamžik, odpovědní formulář je totiž připraven nonstop. Nemusíte se proto stresovat, že byste něco nestihli dořešit. Naopak, tohle bude vlastně nejjednodušší věc při zařizování vaší další dovolené! Jen předáte klíče obsluze a můžete letět.

Fyzická ostraha plus špičkové kamery

Velkou výhodou je i více různých prvků zabezpečení, které se vzájemně dobře doplňují. Jen samotná kamera nestačí, ale když se přidá fyzická ostraha, je v případě potřeby zaručena rychlá odezva na problémy. K dispozici pak bude i volba mezi krytým a venkovním parkingem. Rychlé vyřízení je samozřejmostí, v kontaktním formuláři uvedete jen základní informace.