Do Chorvatska si mnoho turistů jezdí především odpočinout. Hektické dny si vybírají svou daň a tělo i mysl touží po relaxu. Chorvatsko oblíbenou destinací pro rodiny s dětmi, dokáže však nabídnout i vzrušení. Chorvatsko je také zemí, kde lze zažít adrenalinovou a zážitkovou dovolenou. Kromě krásné přírody, kam se můžete vydat na túry, je k dispozici mnoho adrenalinových parků a vodních sportů téměř v každé destinaci. Než se vydáte na adrenalinovou dovolenou do Chorvatska, zajistěte si ubytování, které vyhovuje vašim preferencím. Také by vám na cesty nemělo chybět pojištění a vybavená lékárnička.

Apartmány, hotely, penziony

Každý jsme jiný a každý dáváme přednost jiným možnostem ubytování. Dovolená levně vyjde, když ubytování zařídíte sami, všem vždy vybírejte spolehlivého zprostředkovatele, jakým je například web ubytovanivchorvatsku.cz. Web disponuje nabídkou ubytování v Chorvatsku na pevnině, i na ostrovech. Možnosti ubytování jsou velmi rozmanité, v blízkosti pláže, v menších i větších městech. Velikosti a vybavení ubytování uspokojí téměř jakoukoliv poptávku turistů.

V jednoduchém fitru si nastavíte data odjezdu a příjezdu, destinaci a počet osob, pak již jen vybíráte ze zobrazených možností ubytování v Chorvatsku.

Chorvatské adrenalinové parky

Pokud toužíte po dávce adrenalinu a vzrušení, adrenalinový park je to pravé místo, kde se každý „vyřádí“. Adrenalinové parky jsou mocná místa, kde se můžete vzdálit od rutiny, čelit strachu, zvýšit kreativitu a dobít baterie.

Chorvatské adrenalinové parky jsou vybaveny bezpečnostním zařízením a dohlížejí na ně specializovaný personál. Pokud pořádáte dobrodružnou narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, školní výlet nebo teambuildingovou akci nebo si jen chcete oživit dovolenou, adrenalinový park je tím pravým místem, kam vyrazit. Většina parků je skvělá pro dospělé i děti.