Nákladní vůz Hummer EV má dojezd 563 kilometrů a stojí 80 000 dolarů, což znamená, že i varianta pickupu by měla být ve stejném hřišti.

GM zveřejnil záběry z pickupu GMC Hummer EV, který byl testován během zimy, a představil jeho schopnosti v terénu. Nákladní vůz Hummer EV má dojezd 563 kilometrů a stojí 80 000 dolarů, což znamená, že i varianta pick-upu by měla stejnou cenu.

GM prokázal, že má u těchto vozidel rychlý čas na zpracování, pokud jde o výrobu. Vydává zkušební záběry elektrického snímače za posledních pár měsíců, ale tyto záběry ukazují jeho schopnosti při teplotách pod nulou.

„Zimní testování na horním poloostrově v Michiganu, kde tým GMC Hummer EV podrobil tento super kamion svým tempům při teplotách pod nulou na různých kluzkých površích, včetně sněhu, ledu, strmých a dělených terénů. Mezi klíčové testy patří integrace jeho výkonných rozdělování točivého momentu s pohonem všech kol pomocí systému kontroly trakce, jakož i kalibrace a testování elektronického systému řízení stability, “uvedl GM ve svém prohlášení.

 

Kromě toho GM také pracuje na verzi Hummer EV pro SUV, ale očekává se, že se toto vozidlo začne vyrábět až v roce 2022.