Hlavní město Polska Varšava je nejen krásné, ale také plné pracovních příležitostí, které čekají, až je někdo „chytí za pačesy“. Neexistuje žádný důvod, proč by nemůžete na polské pracovní nabídky odpovědět právě vy. Kromě hlavního města je také plné pracovních příležitostí praca Kraków. Město v jižním Polsku je oblíbenou turistickou destinací, ale také skvělým místem pro práci a život.

Kraków je plný volných pracovních míst

Kraków je často nazýván městem králů, je však také městem průmyslu. Pracovní uplatnění můžete v Krakówě najít v hutnickém, strojírenském, chemickém, textilním, potravinářském. Pracovní místa jsou nabízena ve výrobě, i na kancelářských a manažerských pozicích. Není neobvyklé, že polský zaměstnavatel umožňuje pracovníkům proškolení, kurzy a další vzdělávání v oboru, čímž umožňuje kariérní postup.

Přestože je většina Poláků dvoujazyčných, pracovní web hitpraca.pl doporučuje naučit se alespoň základní fráze v polštině. Již při samotném pracovním pohovoru se uchazeč dobře uvede a získá větší šanci na vysněné pracovní místo.

Jak najít volná pracovní místa v Krakówě a dalších polských městech?

Hledání práce velmi usnadňují pracovní weby, a hledání – praca – práce v Polsku je stejné. Možná znáte pracovní portál hitpraca.cz, jeho polská obdoba hitpraca.pl má své nabídce pracovní nabídky polských zaměstnavatelů, včetně zmiňovaného Krakówa.

Na pracovní nabídky lze odpovídat stejným způsobem jako u české obdoby pracovního webu, jen s jediným rozdílem. Svůj životopis vždy nejprve přeložte do angličtiny nebo polštiny, než jej potencionálnímu zaměstnavateli odešlete.

Využijte zasílání nabídek na váš e-mail

Není nic neobvyklého, když nenajdete vhodnou pracovní nabídku napoprvé. Není nutné hitpraca.pl prohlížet každý den. Web nabízí možnost zasílání pracovních nabídek na míru přímo na váš e-mail.